FSOON Gayrimenkul Ajansı


FSOON Gayrimenkul Ajansı

Spring Giz Plaza, Maslak Mahallesi Meydan Sokak No:5/6 Sarıyer / İstanbul

Fotoğraf Girişi Yapılmamış

FSOON GAYRİMENKUL AJANSI

FSOON GAYRİMENKUL AJANSI
 
2015 yılında faaliyete geçen Fsoon Gayrimenkul Ajansı, genç ve dinamik yapısı ile ‘yenilik’ olgusunu şirketin en temel prensibi haline getirmiştir. Eski gayrimenkul danışmanlığı anlayışını tamamen değiştirip, yeni ürün ve hizmetler ekleyerek ‘sektöre güven katan şirket’ olarak adından söz ettirmiştir.

 
Gayrimenkul sahiplerinin ve yatırımcıların bilgi edinme hakkına her zaman saygı duyan şeffaflık ilkesinden hiçbir zaman taviz vermeyen ve öncelikle müşterimizle güven bağı kurmayı hedefleyen bir yapı oluşturulmuştur.
 
Faaliyet alanımız; her türlü gayrimenkulün alım satım ve kiralamasına aracılık yapmaktır.

 
Fsoon Gayrimenkul Ajansı, Başlıca Hizmetleri:
  • Her türlü taşınmazın alım, satım ve kiralama hizmetleri
  • Gayrimenkul ekspertiz hizmetleri
  • Kentsel dönüşün alanları ile ilgili proje geliştirme hizmetleri
  • Anlaşmalı olduğumuz bankalarla uygun ödeme seçenekleri ve uzun vadelerde kredilerin sağlanması
  • Gayrimenkul danışmanlık hizmetleri
  • Yatırım ve fon yönetimi
  • Noter ve Tapu alım satım işlemleri için prosedürlerin yürütülmesi ve takibi
  • Gayrimenkul satışlarında karşılıklı hakların korunduğu satış sözleşmelerinin hazırlanması
  • İç Mimarlık proje ve uygulama


Fsoon Gayrimenkul Ajansı, bugüne dek onlarca projenin yönetim ve danışmanlığını üstlenmiştir. Toplamda 1 milyon metrekareyi geçen 10 farklı projede konsept danışmanlığı, pazarlama, satış & kiralama, satış sonrası tesis yönetimi başlıkları altında hizmet vermiştir.
 
Müşterileri arasında arsa ve mülk sahipleri, yatırımcılar, gayrimenkul alım ve kiralama yapacak kişiler bulunan Fsoon Gayrimenkul Ajansı’nın inşaat, mimari ve tasarım sektörlerinin öncüleriyle de iş birliği bulunmaktadır.
 
Türkiye’de başlayan bu serüven, kazanılan başarıların ardından Avrupa ve Körfez Ülkelerine doğru devam etmiştir. Halihazırda müşteri portföyümüz içerisinde çok sayıda yerli ve ağırlıklı olarak körfez ülkeleri olmak üzere Avrupa’dan yabancı yatırımcılarımız bulunmaktadır.
 
Sunduğu hizmetler, danışmanlık verdiği kurumlar, yenilikçi projeler, ulaştığı başarılar ve yeni projeler için çalışmanın verdiği heyecan ile sektöre güven katmaya devam eden Fsoon Gayrimenkul Ajansı; başarılı bir 5 yılı geride bırakmıştır.
 
 
Kurucumuz Fahriye ERBİL ve Fsoon Gayrimenkul Ajansı Ekibi:
 
Yatırım ve Finans uzmanı olan kurucumuz Fahriye ERBİL ve ekibinin uluslararası yatırım tecrübesi ve yerel ortaklarımızın sektörel tecrübelerini bir araya getiren firmamız gayrimenkul sektöründe proje yönetimi, finans, muhasebe, mimarlık, hukuk alanında uzman ve tecrübeli ekibi ile ihtiyacınız olan her alanda Güvenilir, hızlı ve profesyonel hizmet kalitesi ile Türkiye’de bu alandaki önemli bir eksikliği doldurmaktadır.
 
Kurucumuz Fahriye ERBİLİstanbul Emlakçılar Odası Yönetim Kurulu Üyesi olup son günlerde yürürlüğe giren; özellikle “Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği”, “Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi” ve “Mesleki Yeterlilik Belgesi” gibi emlak sektörünün kurumsal bir kimliğe bürünmesi yönündeki çalışmalarda ciddi katkıları olmuştur.
 
Kurucumuz aynı zamanda merkezi Almanya’da bulunan Avrupa Ticaret İş Konseyi (ATİK) genel merkez inovasyon Başkan Yardımcılığı, İkitelli Organize Sanayi İş İnsanları Derneği (İOSİD) Başkan Yardımcılığı, Türkiye Rusya Ticaret Ekonomik İş Birliği Geliştirme Derneği (TRTEİG) Başkan Yardımcılığı görevlerini yürütmekte olup birçok STK’nın aktif üyesidir.
 
Kurucumuz Fahriye ERBİL 2018’de yılın “En İyi Girişimci İş Kadını Ödülü”nü almıştır.

Kayıt Bulunamadı

İLETİŞİM FORMU

Profesyonellerimiz